Sinhala

Diva Fresh, ග්‍රෑම් 700 ඇසුරුම රෙදි සෝදන කුඩු ක්ෂේත්‍රයේ විප්ලවීය වෙනසක් ඇති කරයි

ජනතාවගේ කාර්යබහුල ජීවන රටාව මෙන් ම දිනෙන් දින වෙනස්වන පාරිභෝගික අවශ්‍යතාවලට අනුකූලව රෙදි සෝදන ඩිටර්ජන්ට් නිෂ්පාදන යනු අද වන විට නිවෙසක් තුළ තිබිය යුතු අත්‍යවශ්‍ය ම නිෂ්පාදනයක් බවට පත් වී ඇති අතර, බොහෝ විට එයට එදිනෙදා මිල දී ගන්නා සිල්ලර භාණ්ඩ ලැයිස්තුවේ මූලික ස්ථානයක් හිමි වේ.  අද වන විට ශ්‍රී ලාංකේය ඩිටර්ජන්ට් වෙළෙඳපොළ තුළ විවිධ මිල ගණන් යටතේ පුළුල් පරාසයක විහිදුණු රෙදි සෝදන ඩිටර්ජන්ට් නිෂ්පාදන රැසක් දක්නට ලැබේ. එමෙන් ම වර්තමානයේ පවතින ආර්ථික අපහසුතා නිසා මෙරට ඩිටර්ජන්ට් වෙළෙඳපොළ තුළ  ගුණාත්මක බවින් වැඩි, කාර්‍යක්ෂම ක්‍රියාකාරිත්වයක් සහිත, මිලෙන් අඩු  රෙදිසෝදන නිෂ්පාදනයක අවශ්‍යතාව දිනෙන් දින වර්ධනය වී තිබේ.

Diva Fresh යනු සියලුම සමාජ හා ආර්ථික මට්ටම්වල පාරිභෝගික ජනතාවගේ ආකර්ෂණය දිනාගත් රෙදි සෝදන ඩිටර්ජන්ට් නිෂ්පාදනයක් වන අතර, එම නිෂ්පාදනය ප්‍රභේද කිහිපයක් යටතේ ලබා ගත හැකිය. එහි අඩංගු 3-in-1  පර්ෆියුම් මැජික් නිසා ඇඳුම්වලට  දිගු කල් පවතින සුවඳක් ලබා දෙන අතර,  Fiber Clean තාක්ෂණය හා Optical Brighteners මගින්  ඇඳුම් ඉතා හොඳින් පිරිසිඳු කර, දීප්තිමත් බවක් ලබා දෙයි. එමෙන් ම නැවුම් රෝස, නිල් මානෙල් සහ  ලැවෙන්ඩර්, අරලිය, පිච්ච හා සේපාලිකා ආදී වශයෙන් විවිධ සුවඳ වර්ගවලින් ලබා ගත හැකි Diva Fresh රෙදි සෝදන කුඩු  නවීන තාක්‍ෂණය භාවිතයෙන්, ඉහළ ම ප්‍රමිතීන්ට අනුකූලව නිෂ්පාදනය කර ඇති බව ද සඳහන් කළ යුතු ම ය.

මෑතක දී වෙළෙඳපොළ වෙත හඳුන්වා දුන් Diva Fresh ග්‍රෑම් 700 රෙදි සෝදන කුඩු පැකැට්ටුව, මෙරට ඩිටර්ජන්ට් වෙළෙඳපොළේ පවතින අවම මිල ගණන් නිසා වඩා ජනප්‍රිය මෙන් ම වඩාත් ඉල්ලුමක් සහිත නිෂ්පාදනය බවට පත් වී ඇත. නව, ග්‍රෑම් 700 ඇසුරුම ඇතුළු සමස්ත Diva Fresh  නිෂ්පාදන පෙළ වඩාත් පාරිභෝගික ආකර්ෂණයට ලක් වී ඇත්තේ  ගුණාත්මක භාවය සහ දැරිය හැකි මිල නිසා ම ය.

හේමාස් මැනුෆැක්චරින් සමාගමේ කාණ්ඩ කළමනාකාරිණී (Category Manager) අනුෂ්කා සබානායගම් මහත්මිය පැවසුවේ, ” Diva Fresh රෙදි සෝදන කුඩු නිෂ්පාදන පෙළ සැමවිට ම ශ්‍රී ලාංකිකයන්ගේ හදවත්වලට සමීප වෙළඳ සන්නාමය නිරන්තරයෙන් ම පාරිභෝගික ජනතාවගේ අවශ්‍යතා පිළිබඳව අවබෝධයෙන් කටයුතු කරනවා. ඒ වගේ ම අපි පාරිභෝගිකයින් වෙනුවෙන් නවතම මෙන් ම විවිධ ප්‍රමාණයන්ගෙන් යුත් නිෂ්පාදන හඳුන්වා දීම පිළිබඳව වැඩි අවධානයක් යොමු කරනවා. Diva Fresh ග්‍රෑම් 700 නව පැකට්ටුව  ගැන අපට ඉතා හොඳ පාරිභෝගික ප්‍රතිචාර ලැබී තිබෙනවා. ඒ වගේ ම එම නිෂ්පාදනය ඉතා කෙටි කාලයක දී මේ රටේ ඩිටර්ජන්ට් වෙළෙඳපොළ තුළ  විප්ලවීය වෙනසක් සිදු කිරීමට සමත් වෙලා තිබෙන බව පැවසුවොත්  නිවැරදියි. මෙම නිෂ්පාදනය දැරිය හැකි මිලකට ලබා දීම ඇත්තවශයෙන් ම  කාලෝචිත පියවරක්.  Diva Fresh සන්නාමය හරහා  තවත් වසර ගණනාවක් මේ රටේ පාරිභෝගික ජනතාවගේ රෙදි සේදීම ආශ්‍රිත අවශ්‍යතා සඳහා අඛණ්ඩව විසඳුම් ලබා දීමට අපි බලාපොරොත්තු වෙනවා.” යනුවෙනි.

රෙදි සෝදන කුඩු නිෂ්පාදනයක් තෝරා ගැනීමේ දී අදාළ නිෂ්පාදනය හොඳින් රෙදිවල කුණු ඉවත් කරන්නේ ද, ඇඳුම්වලට දීප්තිය හා නැවුම් සුවඳක් ලබා දෙන්නේ ද  යන කරුණු කෙරෙහි පාරිභෝගික ජනතාව ප්‍රධාන වශයෙන්  අවධානය යොමු කරති.  Diva Fresh පාරිභෝගිකයින්ගෙන් ලැබෙන ප්‍රතිචාරය වන්නේ එමගින්  ලැබෙන ප්‍රතිලාභ පිළිබඳව ඔවුන් සෑහීමකට පත්වන බවයි.  එමෙන් ම   Diva Fresh නිෂ්පාදනයට ආවේණික එකිනෙකට වෙනස් සුවඳ වර්ග නිසා පාරිභෝගික තෘප්තිමත් භාවය තවත් වැඩි වී ඇත.

මෙරට ජනතාවගේ රෙදි සෝදන අවශ්‍යතා සඳහා සාර්ථකව විසඳුම් ලබා දීම පිළිබඳව කීර්තිමත් ඉතිහාසයක් සහිත සන්නාමයක් වන Diva  සැමවිටම පාරිභෝගික අවශ්‍යතා මනා ලෙස අවබෝධ කරගැනීමට සමත් වීම මෙන් ම ගුණාත්මක නිෂ්පාදන පෙළක්, දැරිය හැකි මිලට ලබා දීම නිසා එය මෙරට නිවෙස් තුළ අනිවාර්යයෙන් ම  දක්නට ලැබෙන නිෂ්පාදනයක් බවට පත් ව ඇත. පාරිභෝගික අවශ්‍යතා සමඟ අඛණ්ඩව විකාශනය වන Diva Fresh නිෂ්පාදන පෙළ මගින් පිරිනමන කාලෝචිත නව්‍ය විසඳුම් නිසා  ශ්‍රී ලාංකික පාරිභෝගික ජනතාවගේ දැඩි ආකර්ෂණය දිනා ගැනීමට එම සන්නාමය සමත් වී ඇත.

හේමාස් කන්සියුමර් බ්‍රෑන්ඩ්ස් පිළිබඳව :  

ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රමුඛතම ගෘහාශ්‍රිත හා පෞද්ගලික සත්කාරක සන්නාම  නිෂ්පාදකයා වන හේමාස් කන්සියුමර් බ්‍රෑන්ඩ්ස්  ගුණාත්මක නිෂ්පාදන හා තිරසාර භාවිතයන් තුළින් වසර ගණනාවක් පුරා මෙරට පාරිභෝගික හදවත් දිනා ගැනීමට සමත් වී ඇති සමාගමකි.  හේමාස් කන්සියුමර් බ්‍රෑන්ඩ්ස් සිය ගෝලීය මට්ටමේ නිෂ්පාදන පෙළ හරහා සෞඛ්‍ය සම්පන්න ජීවන රටාවකට උපකාරී වන පෞද්ගලික සත්කාරක විසඳුම් හඳුන්වා දෙන අතර, උසස් ප්‍රමිතියෙන් යුත් සම්මාන ලාභී එම නිෂ්පාදන පෙළ පාරිභෝගික ජනතාවගේ විශ්වාසයට පාත්‍ර වී ඇත. අර්ථවත් නිපැයුම් නිර්මාණය, විශ්වසනීය හවුල්කාරිත්වයන් ගොඩනඟාගැනීම  සහ පරිසර හිතකාමී  ලෝකයක් නිර්මාණය කිරීම යන අරමුණුවලට මුල් තැන ලබා දෙමින්, සමස්ත ශ්‍රී ලංකා වාසීන්ගේ හදවත්  ස්පර්ශ කිරීමට හේමාස් කන්සියුමර් බ්‍රෑන්ඩ්ස් සමත් වී ඇත.

Share

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *